Olej przekładniowo-hydrauliczny

Jeżeli chodzi o najwyższej jakości oleje przekładniowo-hydrauliczne, to naszym klientom oferujemy przede wszystkim produkty z serii Trans Work UTTO DR oraz HydroTrans HD. Pierwsze z wymienionych mają uniwersalne zastosowanie i zdecydowanie najczęściej wykorzystuje się je w zsynchronizowanych przekładniach manualnych, przełączalnych pod obciążeniem, wspólnych układach olejowych, przekładniach osiowych, a także w tzw. mokrych hamulcach i sprzęgłach hydraulicznych ciągników rolniczych i maszyn budowlanych. Na tym jednak ich zalety się nie kończą. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom bazowym oraz nowoczesnym dodatkom uszlachetniającym olej przekładniowyTrans Work UTTO DR ma też ważne z technicznego punktu widzenia właściwości.

Najistotniejszymi z nich są m.in. doskonała odporność na wysokie i niskie temperaturyoraz wytwarzanie filmu olejowego na powierzchniach smarowanych elementów. Chroni on podzespoły przed nadmiernym zużyciem na skutek tarcia, ale również ogranicza zjawiska niepożądane, jak np. hałas. Wytrzymała warstwa ogranicza kontakt z powietrzem i wilgocią, które są głównymi inicjatorami korozji. W rezultacie urządzenia i podzespoły moga pracować dłużej, a ich praca jest płynna i pozbawiona zrywów.

Oleje przekładniowo-hydrauliczne HydroTrans HD SAE 10W i HydroTrans HD SAE 30

Oleje przeznaczone są do smarowania układów przenoszenia mocy, w przekładniach głównych, napędach hydrostatycznych i układach hydraulicznych, wszczególności maszyn budowlanych, gdzie wytwórca zalecił stosowanie olejów spełniających wymagania TO-4.

Oleje przystosowane są do płynnego przenoszenia napędu przy dużych mocach i zachowują swoje właściwości użytkowe w ciężkich warunkach eksploatacyjnych w najnowszych modelach maszyn.

Co istotne – oba z wymienionych wyrobów należą do serii Work, a to oznacza, że zostały opracowane z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną prezentowanego asortymentu oraz do kontaktu!