Gęsty olej przekładniowo hydrauliczny – fuchs

Jeżeli chodzi o najwyższej jakości oleje przekładniowo hydrauliczne Fuchs, to naszym klientom oferujemy przede wszystkim produkty z serii Trans Work UTTO DR oraz HydroTrans HD. Pierwsze z wymienionych mają uniwersalne zastosowanie i zdecydowanie najczęściej wykorzystuje się je w zsynchronizowanych przekładniach manualnych, przełączalnych pod obciążeniem, wspólnych układach olejowych, przekładniach osiowych, a także w tzw. mokrych hamulcach i sprzęgłach hydraulicznych ciągników rolniczych i maszyn budowlanych. Na tym jednak ich zalety się nie kończą. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom bazowym oraz nowoczesnym dodatkom uszlachetniającym gęsty olej przekładniowy, hydrauliczny Trans Work UTTO DR ma też ważne z technicznego punktu widzenia właściwości.

Niezawodny gęsty olej hydrauliczno przekładniowy Fuchs

Warto wybrać towar z naszego asortymentu i przekonać się o jego doskonałej skuteczności. Jakimi cechami wyróżnia się gęsty olej hydrauliczno przekładniowy Fuchs? Najistotniejszymi z nich są m.in. doskonała odporność na wysokie i niskie temperatury oraz wytwarzanie filmu olejowego na powierzchniach smarowanych elementów. Chroni on podzespoły przed nadmiernym zużyciem na skutek tarcia, ale również ogranicza zjawiska niepożądane, jak np. hałas. Wytrzymała warstwa ogranicza kontakt z powietrzem i wilgocią, które są głównymi inicjatorami korozji. W rezultacie urządzenia i podzespoły mogą pracować dłużej, a ich praca jest płynna i pozbawiona zrywów.

Dostarczane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość, za którą stoi wieloletnie doświadczenie. Profesjonalne doradztwo zapewniane przez nasz zespół sprawia, że niezależnie od potrzeb Klienta, uda się dobrać odpowiedni gęsty olej przekładniowo-hydrauliczny Fuchs

Oleje przekładniowo hydrauliczne HydroTrans HD SAE 10W i HydroTrans HD SAE 30

Oleje przekładniowo hydrauliczne przeznaczone są do smarowania układów przenoszenia mocy, w przekładniach głównych, napędach hydrostatycznych i układach hydraulicznych, w szczególności maszyn budowlanych, gdzie wytwórca zalecił stosowanie olejów spełniających wymagania TO-4.

Oleje przekładniowo hydrauliczne przystosowane są do płynnego przenoszenia napędu przy dużych mocach i zachowują swoje właściwości użytkowe w ciężkich warunkach eksploatacyjnych w najnowszych modelach maszyn. Zapewniane przez naszą hurtownię produkty idealnie wpisują się w wymagania stawiane nawet przez najbardziej nowatorskie urządzenia oraz zaawansowane systemy mechaniczne. Gęsty olej przekładniowo hydrauliczny Fuchs gwarantuje najwyższą jakość wykonywanej pracy.

Olej przekładniowo hydrauliczny Fuchs – dystrybutor ADNF

Zaprezentowane powyżej produkty to idealne rozwiązanie w przypadku maszyn wymagających niezawodnego smarowania. Co istotne – oba z wymienionych wyrobów należą do serii Work, a to oznacza, że zostały opracowane z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach.
Dostępny u nas
gęsty olej hydrauliczno przekładniowy Fuchs gwarantuje najwyższą jakość pracy urządzeń. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną prezentowanego asortymentu oraz do kontaktu!

Poznaj nasze inne produkty, m.in. olej emulgujący do obróbki metali. Zapraszamy do kontaktu!