Olej hydrauliczny – do wspomagania, do koparki

Warto przekonać się, jak wiele zmienia dobry płyn do hydrauliki. W tej kategorii oferujemy oleje hydrauliczne do wspomagania niezbędne do prawidłowej pracy specjalistycznych urządzeń – od koparki po prosty sprzęt transportowy. Nadają się wobec tego do zastosowania nawet najtrudniejszych, najbardziej wymagających warunkach, a to za sprawą swojej wytrzymałości i stabilności strukturalnej. Dostępny w naszym asortymencie w konkurencyjnych cenach i różnych odmianach produkt, sprawdzi się zatem do maszyn rolniczych, budowlanych, górniczych i przemysłowych, urządzeń transportu wewnątrzzakładowego oraz pojazdów wyposażonych w systemy napędu i sterowania pneumatycznego. W naszym katalogu handlowym znajdują się produkty spełniające obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości. Asortyment zawiera m.in. artykuły takie jak: olej hydrauliczny Shell, olej hydrauliczny Fuchs, olej hydrauliczny czerwony.

Olej hydrauliczny do wspomagania, koparki oraz innych podzespołów i maszyn przemysłowych, budowlanych, rolniczych

Nowoczesne urządzenia produkcyjne wykonujące specjalistyczne prace w różnych sektorach przemysłu czy gospodarstwie rolnym do prawidłowego funkcjonowania potrzebują płynów eksploatacyjnych o odpowiednich parametrach. Jednym z takich artykułów jest czerwony olej hydrauliczny do wspomagania. Zawiera on różne dodatki uszlachetniające, mające na celu zapobieganie szybkiemu zużyciu poszczególnych podzespołów, chroniąc je przed korozją oraz zatarciem. Tego rodzaju wysokiej jakości asortyment, jak płyn marki Fuchs czy Shell sprawdzi się zarówno w koparce, jak i w traktorze – to uniwersalny produkt do hydrauliki, o szerokim zastosowaniu i bogatych właściwościach.

Płyn hydrauliczny do wspomagania Shell lub Fuchs dostarczany przez ADNF to jeden z kluczowych aspektów sprawiających, że nawet podczas wymagającej pracy, urządzenia takie jak koparka czy ciągnik zachowają swoją wydajność i niezawodność. Ma to związek z faktem, że układy hydrauliczne stanowią integralny element wielu maszyn rolniczych i przemysłowych. Hydraulika siłowa jest bowiem wygodna w sterowaniu, pozwalając na szybką reakcję w trakcie pracy oraz bardzo precyzyjne jej wykonywanie. Wydajne działanie mechanizmów wymaga z kolei dobrego smarowania ruchomych elementów. W tym celu wykorzystywane są specjalistyczne płyny hydrauliczne robocze do wspomagania pracy przyrządu, dzięki którym energia z układu hydraulicznego (np. pompy) jest przenoszona do poszczególnych odbiorników (silnika czy cylindra).

Olej hydrauliczny do wspomagania, do koparki - dystrybutor ADNF

Jako dystrybutor olejów hydraulicznych zawierających różnego rodzaju dodatki uszlachetniające pomagamy dobrać odpowiedni płyn hydrauliczny do wspomagania, płyn eksploatacyjny do siłowników, przewodów, pomp, zaworów, rozdzielaczy, akumulatorów i zbiorników. Wszystkie produkty pozyskujemy z pewnych i zaufanych źródeł, dlatego możemy zagwarantować, że wszelkie parametry i informacje na ich temat znajdujące się na naszych stronach internetowych odpowiadają rzeczywistości.

W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów takich renomowanych marek jak Shell i Fuchs. Dobrany przez nas olej do hydrauliki idealnie sprawdzi się z konkretnym sprzętem, jak koparka czy pojazdy transportowe. Ponadto wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie własnej kolekcji olejów hydraulicznych Work, które są przystosowane do pracy w rolnictwie, budownictwie, górnictwie oraz pozostałych gałęziach przemysłu.

Oleje hydrauliczne serii Work, Renolin, Tellus – jakie parametry?

Przed wyborem odpowiedniego płynu do hydrauliki warto dowiedzieć się, czym się różnią. Oferowane przez nas oleje hydrauliczne HydroWork charakteryzują się następującymi właściwościami:

  • szerokim zakresem poziomu lepkości kinematycznej, co pozwala na wybór odpowiedniego produktu do konkretnej maszyny rolniczej i przemysłowej,
  • antykorozyjnością, skutecznie chroniąc hydraulikę układów siłowych i systemów pneumatycznych,
  • przeciwpiennością i deemulgacyjnością, zabezpieczając przed szkodliwym działaniem wody,
  • odpornością na utlenianie i nitrowanie, przeciwdziałając degradacji oleju,
  • zawartością dodatków uszlachetniających o charakterze dyspergująco-myjącym, co zapobiega powstawaniu osadów i szlamów.

Dzięki tym parametrom olej do hydrauliki ma szerokie zastosowanie. Dostępny płyn może być wykorzystywany do wspomagania w maszynach, urządzeniach i pojazdach pracujących przy zmiennych temperaturach i warunkach pogodowych, niezależnie od pory roku, jak koparka czy ciągnik.

Szukasz wydajnych i sprawdzonych płynów eksploatacyjnych o wysokich właściwościach smarowych zawierających wiele dodatków uszlachetniających? Potrzebujesz produktów serii ADNF HydroWork takich jak olej hydrauliczny Fuchs Renolin albo olej hydrauliczny Shell Tellus? Sprawdź naszą szeroką ofertę, gdzie znajdziesz więcej niż czerwony płyn do sprzętów przemysłowych. Poznaj jakość oleju hydraulicznego z firmy ADNF!

Sprawdź także nasze inne oleje: olej przekładniowo hydraulicznysyntetyczny olej przekładniowyolej emulgujący do obróbki metali.

olej hydrauliczny do wspomagania
olej do hydrauliki
płyn hydrauliczny do wspomagania