Oleje Hydrauliczne

W tej kategorii oferujemy oleje hydrauliczne niezbędne do prawidłowej pracy specjalistycznych maszyn rolniczych, budowlanych, górniczych i przemysłowych, urządzeń transportu wewnątrzzakładowego oraz pojazdów wyposażonych w systemy napędu i sterowania pneumatycznego. W naszym katalogu handlowym znajdują się produkty spełniające obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości.

Oleje hydrauliczne - do jakich podzespołów maszyn przemysłowych, budowlanych oraz rolniczych ?

Nowoczesne urządzenia produkcyjne wykonujące specjalistyczne prace w różnych sektorach przemysłu czy gospodarstwie rolnym do prawidłowego funkcjonowania potrzebują płynów eksploatacyjnych o odpowiednich parametrach. Jednym z nich jest olej, który zawiera różne dodatki uszlachetniające, mające na celu zapobieganie szybkiemu zużyciu poszczególnych podzespołów, korozji i zatarciu.
Układy i systemy hydrauliczne stanowią integralny element wielu maszyn rolniczych i przemysłowych. Hydraulika siłowa jest bowiem wygodna w sterowaniu, pozwalając na szybką reakcję w trakcie pracy oraz bardzo precyzyjne jej wykonywanie. Wydajne działanie mechanizmów wymaga z kolei dobrego smarowania ruchomych elementów. W tym celu wykorzystywane są specjalistyczne ciecze robocze, dzięki którym energia z układu hydraulicznego (np. pompy) jest przenoszona do poszczególnych odbiorników (silnika czy cylindra).
Jako dystrybutor olejów hydraulicznych zawierających różnego rodzaju dodatki uszlachetniające pomagamy dobrać odpowiedni płyn eksploatacyjny do siłowników, przewodów, pomp, zaworów, rozdzielaczy, akumulatorów i zbiorników.
W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów takich renomowanych marek jak Shell i Fuchs. Ponadto, wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie własnej kolekcji olejów hydraulicznych Work, które są przystosowane do pracy w rolnictwie, budownictwie, górnictwie oraz pozostałych gałęziach przemysłu.

Oleje hydrauliczne serii Work, Renolin, Tellus- jakie parametry?

Oferowane przez nas oleje hydrauliczne HydroWork charakteryzują się następującymi właściwościami:

  • szerokim zakresem poziomu lepkości kinematycznej, co pozwala na wybór odpowiedniego produktu do konkretnej maszyny rolniczej i przemysłowej,
  • antykorozyjnością, skutecznie chroniąc hydraulikę układów siłowych i systemów pneumatycznych,
  • przeciwpiennymi i deemulgującymi, zabezpieczając przed szkodliwym działaniem wody,
  • odpornością na utlenianie i nitrowanie, przeciwdziałając degradacji oleju,
  • zawartością dodatków uszlachetniających o charakterze dyspergująco-myjącym, co zapobiega powstawaniu osadów i szlamów.

 
Dzięki tym parametrom olej hydrauliczny , ma szerokie zastosowanie i może on być wykorzystywany w maszynach, urządzeniach i pojazdach pracujących przy zmiennych temperaturach i warunkach pogodowych, niezależnie od pory roku.
Szukasz wydajnych i sprawdzonych płynów eksploatacyjnych o wysokich właściwościach smarowych zawierających wiele dodatków uszlachetniających? Szukasz oleji ADNF HydroWork, Fuchs Renolin albo Shell Tellus ? Sprawdź naszą szeroką ofertę. Poznaj jakość oleju hydraulicznego z firmy ADNF!

olej hydrauliczny
olej do hydrauliki
Hydro Work olej hydrauliczny do wspomagania