Oleje przekładniowe

Prezentujemy ofertę niezawodnych produktów od Shell i Fuchs stworzonych do wspomagania podzespołów w nowoczesnych urządzeniach. Dobrze dobrany olej przekładniowy do ciągnika – czy też innych maszyn przemysłowych lub rolniczych posiadających system napędzający – ma ogromny wpływ na żywotność, wydajność i bezawaryjność zarówno jednostek napędowych, jak również manualnych i automatycznych skrzyń biegów. Odgrywa również podstawową rolę w bezawaryjnej pracy przekładni przemysłowych. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas wyjątkowym asortymentem!

Olej przekładniowy do ciągników rolniczych i innych maszyn

Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie można było bez trudu znaleźć olej przekładniowy do skrzyni biegów najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych na świecie marek, takich jak FuchsShell oraz olejów z serii Work. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także zapewniamy fachowe doradztwo techniczne, dzięki któremu wybór doskonale przystosowanej do indywidualnych potrzeb propozycji przebiegnie bardzo sprawnie. W naszym katalogu handlowym znajdują się produkty spełniające obowiązujące normy bezpieczeństwa i jakości, które doskonale sprawdzą się do wspomagania maszyn przemysłowych.
Pomagamy wybrać niezawodne
wspomaganie dla ruchomych elementów w układach napędowych i skrzyniach biegów oraz dostarczamy m.in. olej przekładniowy do ciągników rolniczych, samochodów ciężarowych oraz osobowych.
Posiadamy szeroką gamę olejów przekładniowych przeznaczonych do przekładni przemysłowych. Zarówno mineralnych, jak i syntetycznych. Jesteśmy przekonani, że prezentowany asortyment spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, za sprawą wysokiej jakości gwarantowanej przez
Shell i Fuchs.

Oleje przekładniowe do wspomagania, skrzyni biegów – seria Work, Renolin, Omala oraz Spirax

Oferowany przez nas olej przekładniowy do skrzyni biegów, wspomagania i innych zadań charakteryzuje się następującymi właściwościami:

  • chronią poszczególne części przekładni, tj. koła zębate, łożyska toczne i ślizgowe, przed nadmiernym zużyciem mechanicznym oraz ponadnormatywnymi obciążeniami,
  • zabezpieczają przed korozją elementy konstrukcyjne przekładni wykonane ze stali i metali nieżelaznych, a także przed chemicznym oddziaływaniem aktywnych składników oleju oraz produktów jego utleniania,
  • umożliwiają długotrwałą pracę w podwyższonych temperaturach bez utraty swoich właściwości,
  • zastosowane dodatki przeciwpienne oraz deemulgujące przeciwdziałają obniżeniu własności smarnych oleju wskutek ingerencji innych płynów.

Olej przekładniowy Fuchs, Shell do ciągnika

Dzięki tym parametrom olej przekładniowy do ciągnika ma szerokie zastosowanie i może on być wykorzystywany w maszynach, urządzeniach i pojazdach pracujących przy zmiennych temperaturach i warunkach pogodowych, niezależnie od pory roku. Płyn do wspomagania od Shell lub Fuchs będzie wyróżniał się doskonałą wydajnością i pozwoli zadbać o żywotność sprzętu, a także usprawni jego pracę nawet podczas intensywnych zadań.

Chcąc kupić wydajny i sprawdzony olej przekładniowy do wspomaganiaskrzyni biegów o wysokich właściwościach smarowych zawierających wiele dodatków uszlachetniających, warto postawić na sprawdzone towary z naszego asortymentu.

Szukasz produktów z serii ADNF TransWork takich jak olej przekładniowy Fuchs Renolin, Shell Omala albo Shell Spirax? Sprawdź naszą szeroką ofertę i poznaj jakość oleju przekładniowego do ciągników rolniczych oraz maszyn przemysłowych z firmy ADNF!