Płyny i oleje do obróbki metali

W wielu procesach produkcyjnych właściwie dobrane oleje do obróbki metali są wręcz niezbędne. Zarówno te mieszalne z wodą, jak I niemieszalne. Specjalistyczne płyny obróbkowe znacząco ułatwiają proces obróbki metali. Zastosowanie właściwie dobranych oleji do obróbki, zwiększa produktywność i wydajność. Pomagają zachować wysoką jakość wykończenia obrabianych detali. A także umożliwić operatorom maszyn pracę w bardziej przyjaznych warunkach.

Bardzo zależało nam na tym, aby prezentowana oferta usługowa miała charakter tak kompleksowy, jak tylko to możliwe. Dlatego też naszym klientom oferujemy najwyższej jakości chłodziwo do obróbki metali. Ogromną zaletą tego typu płynów technicznych jest to, że mają one bardzo uniwersalne zastosowanie. Przeznaczone są do różnego rodzaju prac – w tym m.in. cięcia, wiercenia, rozwiercania, frezowania, walcowania, toczenia i szlifowania. Co więcej – mogą być używane zarówno w układach indywidualnych, jak i centralnych. Wykorzystanie właściwie dobranego chłodziwa do obróbki metali niesie ze sobą wiele korzyści.

Płyny obróbkowe serii Work

Płyny mają nie tylko doskonałe właściwości antykorozyjne, ale także nie zanieczyszczają powierzchni materiału. Ponadto zapewniają niski poziom tzw. mgły olejowej, a co za tym idzie, są przyjazne dla operatorów maszyn. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby maksymalnie wydłużyć efektywny czas pracy chłodziwa – poprzez wykorzystanie w emulsji zjawiska synergii między surowcami. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami technicznymi oraz kontakt z naszymi specjalistami w zakresie oleji do obróbki metali.

Już dziś skorzystaj z naszej oferty handlowej i zamów najwydajniejsze produkty na rynku !

Nasi doradcy chętnię doradzą w kwestiach doboru I zastosowania oleji obróbkowych.