Smary przemysłowe, samochodowe i dla żeglugi

oleje smarowe zwolnione z akcyzy

Żadne miejsce, w którym pracują układy maszyn, nie obędzie się bez smarów. Ta rodzina produktów wspomagających urządzenia mechaniczne pełni wiele istotnych funkcji, bez których nie udałaby się efektywna eksploatacja. Co więcej, najczęściej brak substancji pełniących rolę uszczelniającą, izolacyjną czy regulacyjną prowadzi do zużycia, a nawet unieruchomienia maszyny.

Smary przemysłowe

Osoby odpowiedzialne za park maszynowy w przemyśle wiedzą, jak ważne jest utrzymywanie linii produkcyjnej czy urządzeń warsztatowych w stanie optymalnej gotowości do działania. Często w jednym miejscu niezbędne są różne smary przemysłowe lub oleje do napędu. Nasza oferta dla przedsiębiorców to kompleksowa obsługa i dostawa całego spektrum środków smarnych niezbędnych do pracy maszyn w halach produkcyjnych, warsztatach lub  w pojazdach obsługujących place przeładunkowe.

Środki i smary samochodowe

Firmy transportowe, warsztaty i serwisy napraw oraz użytkownicy pojazdów znajdą u nas smary samochodowe i oleje, niezbędne do bezawaryjnej pracy wszystkich układów motoryzacyjnych: napędowego, jezdnego czy hamowania. Doradzamy w zakresie poprawnego doboru optymalnej obsługi pojazdów związanej ze środkami eksploatacyjnymi i konserwującymi.

Oferta dla żeglugi

Równie ważne są odpowiednio dobrane smary dla żeglugi. Przemysł wodny wymaga doboru specyfików o specjalnych parametrach, związanych z pracą w warunkach zwiększonej wilgotności. Dla właścicieli jednostek pływających i obsługi urządzeń wodnych przygotowaliśmy specjalną ofertę na kompleksową dostawę niezbędnych środków smarnych w tym sektorze.

Smary są dostarczane do zakładów przemysłowych, firm produkcyjnych, baz transportowych, warsztatów i punktów dystrybucji detalicznej.

Dowiedz się więcej o naszej autorskiej serii Work: http://adnf.pl/seria-work