Oleje Work

Nazwa tej serii nie może brzmieć inaczej – oleje Work oznaczają gotowość do wielkich wyzwań w codziennej pracy. Odpowiednio dobrane komponenty pozwalają na dobór produktu do dokładnej charakterystyki działania urządzeń. Dlatego każdy rodzaj, np. najwyższej jakości olej przekładniowy, silnikowy czy hydrauliczny liczy kilka pozycji, różniących się składem i formułą. Dzięki szerokiej półce urozmaiconych substancji możemy zaproponować naszym Kontrahentom kompleksową pomoc w doborze i dostawie odpowiednich środków eksploatacyjnych.

Oleje przekładniowe, maszynowe, grzewcze i hydrauliczne

Właściwe zabezpieczenie pracy i żywotności maszyn wymaga pewnych i sprawdzonych środków. Dlatego opracowaliśmy specjalną formułę produktów w oparciu o naturalne i syntetyczne składniki najwyższej jakości. W ten sposób powstała linia olejów Work dedykowanych do różnych typów urządzeń, którą łączy gwarantowana przez nas niezawodność i wsparcie podzespołów i elementów w motoryzacji, hydraulice, obróbce, przemyśle czy ogrzewaniu. Dołączyliśmy do nich również środki smarne i myjące, tworząc w ten sposób szerokie spektrum specyfików gotowych do ciężkiej pracy.

Środki przekładniowe, maszynowe, silnikowe i inne

Naszą linię stworzyliśmy, by mieć pewność, że do Klientów dotrą materiały eksploatacyjne dokładnie dopasowane do specyfiki ich działalności i bieżących potrzeb. Nasza współpraca z kilkudziesięcioma podmiotami gospodarczymi dostarcza obopólnych korzyści – kompleksowe zamówienia na maszynowe, hydrauliczne czy przekładniowe oleje mogą przynieść duże oszczędności przy zachowaniu wysokiej wydajności i jakości środków smarnych.

Proponujemy szereg produktów w zakresie, który spełnia podstawowe i najważniejsze potrzeby klientów.

oleje silnikowe


oleje przekładniowe


oleje przekładniowe - przemysłowe


oleje przekładniowe - hydrauliczne


oleje hydrauliczne


oleje maszynowe


oleje grzewcze


smary


oleje do obróbki metali


środki myjące


Oleje w sprayu


Szczegółowe informacje można uzyskać poprzez kontakt z naszą firmą .

Olej przekładniowy
Oleje przemysłowe
Olej ADNF lubricants